קצת עליי

כיף שבאתם!
נעים להכיר, אני דריה

working on a mac

לפני כמה שנים (טובות) סיימתי תואר בתקשורת בהתלהבות גדולה ונשבעתי שמה שבא לי זה לעבוד במשרד פרסום. אחרי שלוש שנים במשרדי דיגיטל, הרגשתי שהגיע זמני לפרוח ויצאתי לעצמאות בשנת 2017.

ניהלתי מדיה של עסקים גדולים ועסקים קטנים בתקציבים משתנים ולכל אחד מהם התאמנו את הקמפיין לפלטפורמה שתביא מקסימום תוצאות.

אחרי כמה שנים בתחום הבנתי שמדיה דיגיטלית ועיצוב גרפי הם שני תחומים חופפים, אז החלטתי לקחת את האהבה החדשה לשלב הבא. לאחר שנה וחצי מפרכות של למידה והתעמקות במגוון הכלים הקיימים בעולם העיצוב, קיבלתי תעודת מעצבת גרפית רשמית מבית הספר לעיצוב – מנטור. זאת על מנת שאוכל להעניק ללקוחות שלי שירות ברמה הכי גבוהה שאפשר.

working on a mac
seating a the ground holding a mackbook

מה אני עושה כשאני לא עובדת?

seating a the ground holding a mackbook

אני מכורה לאימוני קרוספיט, לריצות, לאינסטגרם, לטיולי טבע ולאוכל טבעוני טעים. אף פעם לא אגיד לא לקינוח טבעוני מושחת, לסלט מפנק או לגיחה ספונטנית לצפון. אוהבת לחרוש את הארץ במטרה למצוא פנינות נסתרות.

הטבע הוא המקום שבו אני מתעוררת לחיים. הוא יוצר בשנייה תחושה טבעית של "היי" בזכות הנופים המשתנים והמטורפים, השקט של המדבר והרעש של ענפי העצים המתנופפים ברוח. 

מעבר לעבודה, מדיה חברתית זאת אהבה קשה. זה המקום לשתף, לפרוק, להכיר אנשים איכותיים מכל הסוגים והמינים. זה מקום נהדר לקבל בו השראה בכל תחום, לגלות מקומות מעניינים וגם מאכלים נהדרים.

בא לכם לעבוד יחד?

השאירו פרטים ואני מיד חוזרת