עיצוב דפי נחיתה ואתרים

עיצוב אתרים ודפי נחיתה בהתאמה אישית לצרכי העסק שלך

כל עסק צריך נוכחות דיגיטלית מדויקת שתבליט אותו מעל פני המתחרים. האתר הוא כרטיס הביקור של העסק שלך, אליו נכנסים הלקוחות הפוטנציאלים לראות מה יש לך להציע להם. מרבית הגולשים ינטשו לאחר שניות בודדות בלבד, לכן אתר שמעוצב נכון, יספר להם כל מה שהם רוצים לדעת כבר ברפרוף הראשוני. אני אעצב לכם אתר אינטרנט רספונסיבי, כך שיתאים עצמו גם לדסקטופ וגם למובייל, והגולשים שלכם יקבלו את חוויית המשתמש המקסימלית שתגרום להם לרצות לחזור אליו.

עיצוב דף נחיתה

עיצוב דף נחיתה מותאם אישית לצרכים שלכם ושל העסק שלכם.

דף נחיתה הוא עמוד בודד (one pager) המספר על שירות, מוצר, קורס או כנס ולרוב יכלול בתוכו מבצע אטרקטיבי שימשוך את הגולש להשאיר לכם את פרטיו ליצירת קשר. דף הנחיתה יכול להיות עמוד פנימי בתוך האתר שלכם או לשמש כאתר בפני עצמו, אליו אנשים יגיעו דרך פרסום חיצוני, לרוב בקמפיין פייסבוק או גוגל.

המסר שדף הנחיתה מעביר צריך להיות חד וממוקד, שלא ישיאיר מקום לבלבול. הוא יעשה שימוש במיתוג שלכם כך שקופירייטינג מוצלח בשילוב עם עיצוב מדוייק יזרים אליכם לידים איכותיים ורלוונטיים.

עיצוב אתר

האתר הוא כרטיס הביקור של העסק, וככזה הוא צריך להיות ברור, מדוייק, ולהציג את מהות העסק כאילו המשתמש עכשיו הגיע פיזית עד אליכם. הוא חייב להיות ידידותי למשתמש, לעזור לגולש להתמצא במהירות באתר ולהגיע ליעדו בקלות.

בין אם מדובר באתר תוכן, אתר מסחר או אתר תדמית, עיצוב מקדים של האתר ותכנונו לפרטי פרטים, תוך התאמה לצרכי הלקוח, מציג אתר ייחודי, מקצועי ורספונסיבי שיתאים עצמו למכשירים שונים.

בנוסף עיצוב מקדים של האתר מאפשר קריאות טובה בגוגל ובהמשך גם קידום אורגני או ממומן שלו כך שיביא אליכם את הלקוחות שרלוונטיים לעסק שלכם.

בא לכם לעבוד יחד?

השאירו פרטים ואני מיד חוזרת